Концептуална колекция плочки за баня на Venus (Испания), която заслужава само суперлативи заради оригиналния си дизайн и забележителна концепция. Колекцията Chill Out включва стенни и подови плочки, фриз и декорен ефект, за да оформите съвършена баня откъм естетика. Трябва просто да изберете един от двата цвята, в които колекцията е развита; перлен или кехлибар. Комбинацията между тях също е заложена, така че да си взаимодействат в интериора на банята. Повърхността им наподобява микс от натрошени перли изгладени върху повърхност.
Това, което допълва съвършената финитура на основните стенни плочки са добавените фризове и декоративни елементи. С тях перлените и кехлибарени повърхности добиват очертания и внасят още по-стилна рамка в помещението. T-Chill Out Amber е финалният елемент, в колекцията, който е в овална форма и представлява керамична плочка със стилизиран слънчев елемент.
Класификация на плочките в колекцията:
Стенни плочки: 20х50 см
T-Chill Out Amber: 8х12 см
Фриз за баня: 3.5х50 см
Подови гранитогресни плочки: 40х40 см
Всичко за банята – тук ще намерите най-разнообразни решения и предложения за вашата баня. От класически фаянсови плочки и гранитогрес, до плочки от естествени материали, настилки и облицовки алтернатива за съвременния вкус и предпочитания.
Забележка: Актуализирането на цените и количесвата се извършва на седмична база - възможно е разминаване или несъответствие с търговските обекти на фирмата.
При недостатъчна наличност ще ви информираме, като си запазваме правото за анулиране на поръчката и възстановяване на предплатени суми.